Hemen Aramaya Başlayın Ara Gelişmiş Arama

Para İadesi

    Hangi Koşullarda Para İadesi Yapılır.

Çiçeğin hasarlı veya bozuk olduğu tespit edilip resminin çekilerek Çiçekci Kız e-mail adresine gonderilip incelendikten sonra firmamızdan kaynaklanan bir hata varsa para iadesi yapılır.
Siparişiniz gönderilemeyecek bölgedeyse para iadesi yapılır.


      Hangi Koşull
?arda Para İadesi Yapılmaz ?

Çiçeği alıp daha sonra beğenmediğini söylerse para iadesi yapılmaz
Çiçeği teslim alıp daha sonra çiçekde sorun belirtirse para iadesi yapılmaz
Çiçeği gönderdiğiniz kişi sizden çiçek almak istemiyorsa veya bir sebep belirtmeden iade yapmak istiyorsa para iadesi yapılmaz.
Çiçek siparişlerinizin zamanında teslim olmamasından dolayı aksaklıklarla para iadesi yapılmaz.

Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşündük


Ankara Çiçekçi Kız Olarak Hizmetinize Hazırız
15 yıldan fazla süredir Çiçekçilik sektöründe olan şirketimiz hem sanatsal tasarımları hemde ekonomik fiyatlarıyla profesyonel hizmetin sınırlarını zorluyor. Çiçekçilik bizim ek işimiz değil,mesleğimiz... Ankara'nın her bölgesine çiçek siparişi alan şirketimiz 1 saat içinde teslim garantisi ve beğenmezse para iadesi sözü veriyor. Sitemiz üzerindeki tüm çiçekler hergün taze olarak gelen ve bakımı yapılmış elit ürünlerdir. Şirket politikamız gereği bozuk veya yıpranmaya elverişli hiçbir çiçeği müşterilerimize teslim etmiyoruz. Çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorularınızı çiçek konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.
Sincan Çiçekçi
Sincan çiçekçi, sincan çiçekçiler. Sincan çiçekçi sayfamızdan Sincan bölgesine çiçek siparişi verebilirsiniz.
Eryaman Çiçekçi
Eryaman çiçek gönderimlerinizi web sitemizden hızlıca yapabilirsiniz. Eryaman çiçek siparişleriniz kısa sürede teslim edilecektir.
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.