Hemen Aramaya Başlayın Ara Gelişmiş Arama

Ne Zaman Ulaşır

Vermiş Olduğunuuz Sipariş 2 Saat İçerisinde Alıcı Adrese Ulaştırılarak Teslimatı Yapılır. Gönderici Müşterileriye Teslimat Bilgisi Telefon veya e-mail Olarak Verilir.

Trafik Yoğunluğu, Olumsuz Hava Şartları,Adres Yetersizliği vb.gibi Durumlarda Teslimatta Aksamalar Yaşanabilir.

Özel Günlerde ( Sevgililer Günü,Öğretmenler Günü,Anneler Günü vb.gibi ) Yoğun Olduğundan Dolayı Teslimatlar Sabah 09:00 - 22:00 arası Yapılmaktadır.

Müşterilerimiz İçin Herşeyi Düşündük


Ankara Çiçekçi Kız Olarak Hizmetinize Hazırız
15 yıldan fazla süredir Çiçekçilik sektöründe olan şirketimiz hem sanatsal tasarımları hemde ekonomik fiyatlarıyla profesyonel hizmetin sınırlarını zorluyor. Çiçekçilik bizim ek işimiz değil,mesleğimiz... Ankara'nın her bölgesine çiçek siparişi alan şirketimiz 1 saat içinde teslim garantisi ve beğenmezse para iadesi sözü veriyor. Sitemiz üzerindeki tüm çiçekler hergün taze olarak gelen ve bakımı yapılmış elit ürünlerdir. Şirket politikamız gereği bozuk veya yıpranmaya elverişli hiçbir çiçeği müşterilerimize teslim etmiyoruz. Çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz. Her türlü sorularınızı çiçek konusunda uzman olan müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.
Sincan Çiçekçi
Sincan çiçekçi, sincan çiçekçiler. Sincan çiçekçi sayfamızdan Sincan bölgesine çiçek siparişi verebilirsiniz.
Eryaman Çiçekçi
Eryaman çiçek gönderimlerinizi web sitemizden hızlıca yapabilirsiniz. Eryaman çiçek siparişleriniz kısa sürede teslim edilecektir.
Web Tasarım: Çiçekçi Yazılımı | Çiçekçilere özel web siteleri tasarlıyoruz.